Näyttelytuloksia / Shows

...............................................................................................................................

 

Edendane's Johnny B Goode

 

 

"Kuisma"

......................................................................................

 

Päivä Paikka Tuomari Sijoitus
   14.5.2022   Hamina   Boris Spoljaric, HR   JUN ERI1 SA PU1 SERTI JUN-SERT JUN-VSP VSP / CQ CAC JUN-CAC JUN-BOS BOS
      4.6.2022   Ylöjärvi   Anita Al-Bachy, FI   JUN ERI1 SA PU1 SERT JUN-SERT JUN-VSP VSP / CQ CAC JUN-CAC JUN-BOS BOS
      9.7.2022   Erikoisnäyttely   John Walsh Jr, IR   JUN ERI2 SA / excellent 2 CQ
      6.8.2022   Kuopio   George Schogol, GE   JUN ERI1 SA PU4 JUN-SERT JMVA JUN-ROP / CQ 4 th best male JUN-CAC JCH JUN-BOB
      7.8.2022   Kuopio   Auli Haapiainen-Liikanen, FI   JUN ERI1 / excellent 1
    20.8.2022   Kouvola   Tuula Savolainen, FI   JUN EH2 / very good 2
      3.9.2022   Hyvinkää   Unto Timonen, FI   JUN ERI1 SA PU1 JUN-VSP VSP / CQ JUN-BOS BOS
  13.11.2022   Jyväskylä   Irina Poletaeva, FI   JUN ERI1 / excellent 1
    2.12.2022   Helsinki   Sanna Vakkilainen, FI   JUN ERI1 SA PU3 JUN-VSP / CQ 3 rd best male JUN-BOS
    4.12.2022   Helsinki   Gina Ekström Persson, SE   JUN ERI2 SA / excellent 2 CQ
   15.1.2023   Lahti   Maarit Hassinen, FI   JUN ERI1 SA PU1 JUN-VSP VSP / CQ JUN-BOS BOS
    22.4.2023   Lahti   Virpi Leppälä, FI   NUO ERI2 SA PU2 / CQ 2 rd best male
    30.4.2023   Tampere   Ville Meronen, FI   NUO ERI1 SA PU2 CACIB / CQ 2 nd best male CACIB
    14.5.2023   Helsinki   Jens Myrman, SE   NUO ERI2 SA PU3 / CQ 3 rd best male
    28.5.2023   Hamina   Marjo Järventölä, FI   NUO ERI1 SA PU1 CACIB VSP / CACIB BOS
    18.6.2023   Kotka   Tanya Ahlman-Stockmari, FI   NUO EH1 / very good 1
      2.7.2023   Rantasalmi   Erika Häkkinen, FI   NUO ERI1 SA PU1 ROP RYP-1 BIS-2 / BOB BIG-1 BIS-2
    29.7.2023   Erikoisnäyttely   Gary Withers, NZ   AVO ERI1 SA PU2 SERTI MVA / CQ 2 nd best male CAC FI CH
    12.8.2023   Valkeakoski   Nina Janger, FI   AVO ERI1 / excellent 1
    27.8.2023   Heinola   Erika Häkkinen, FI   AVO ERI1 SA PU1 ROP / BOB
      2.9.2023   Riihimäki   Markku Kipinä, FI   VAL ERI1 SA PU1 NORD-SERT VSP / NORD-CAC BOS
    10.9.2023   Porvoo   Ligita Zake, EE   VAL ERI1 SA PU1 VSP / BOS
    17.9.2023   Vihti   Maija Lehtonen, FI   VAL ERI1 SA PU1 ROP / BOB
    23.9.2023   Hyvinkää   Matti Luoso, FI   VAL ERI1 SA PU1 VSP / BOS

......................................................................................

 

Takaisin / Back